سلام وقتتون بخیر

۲۷ ساله هستم و سابقه سه تا سقط داشتم زیر ۸ هفته . هفته پیش دو شب بیمارستان بستری بودم مشکوک به زایمان زودرس. 

الان هفته ۳۷ بارداری هستم دو سه روزیِ بی دلیل دچار گریه میشم دلم میخواد بلند بلند گریه کنم . اما آخرش دلم خالی نمیشه. 

در اطرافیان کسی نیست که بگم حواسش هست متوجه بشه . من خودم باید مراقب همه چی باشم . فکر میکنم شاید دچار افسردگی شدم . چطور بفهمم این حالات از تغییرات هورمونیِ و زود گذر یا افسردگی

فهیمه تمدنی

مشاور خانواده و زوج درمانی

با سلام و وقت بخیر

با توجه به سابقه سقط جنین و استرس های ناشی از آن ، جالتهای غمگینی که تجربه میکنید میتواند طبیعی باشد ، همچنین بارداری به خودی خود می تواند در برخی افراد افسردگی ایجاد نماید ، در برخی موارد این حالات طبیعی و گذراست ، برای عبور از این مرحله سعی کنید خود را سرگرم نمایید ، گوش دادن به موسیقی و مطالعه ، اما بهترین کار اینست که از یک فرد معتمد برای ابراز احساسات کمک بگیرید ، بهترین فرد برای این موضوع روان شناس است ، اگر توان مراجعه حضوری ندارید ، مشاوره تلفنی نیز میتواند یاری رسان باشد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ آزادگان تکریت یازده Chuck James گروه بازاریابی آرامش خیال Marketing Group Serenity Of Mind الکترونیک1 رودخانه ماه آموزش ویکی سامانه جامع آموزش در کشور طراحی سایت s.mahdix Norman